Bijeenkomsten

Hoe een groep te starten Het gesuggereerde format voor bijeenkomsten
Normale bijeenkomst etiquette Het bijwonen van bijeenkomsten van andere fellowships
Word lid van een e-maillijst of maak een nieuwe voor u in de buurt e-mail

E-mail lijsten voor gameverslaving steungroepen en diegenen die geïnteresseerd zijn in het starten van lokale CGAA vergaderingen

We hebben verschillende gevestigde face-to-face steungroepen voor video gaming verslaving en staan ​​te popelen om meer te beginnen. We zullen plaatsen en tijden van bijeenkomsten hier posten wanneer nieuwe groepen beginnen.

EuropaTijdContact
FRANCE
Parisparis@cgaa.info
IERLANDireland@cgaa.info
Belfast6:30 PM Friday
Email for more info
belfast@cgaa.info
Dublindublin@cgaa.info
NEDERLAND
Geschutswerf 12
Amsterdam
maandag 20:00amsterdam@cgaa.info
Renee@ 06 15102824
Pastoriestraat 147
Eindhoven
maandag 19:30eindhoven@cgaa.info
ROMANIA
Cluj-Napocaclujnapoca@cgaa.info
RUSLAND
Весковский переулок, 2
Mосква
dinsdag 19:30
Skype meetings
moscow@cgaa.info
+7(985)441-4209
вологдаvologda@cgaa.info
Санкт-Петербургsaintpetersburg@cgaa.info
SLOVENIA
Maribormaribor@cgaa.info
UKuk@cgaa.info
Englandengland@cgaa.info
Londonlondon@cgaa.info
Norwichnorwich@cgaa.info
UKRAINE
Khmelnytskyikhmelnytskyi@cgaa.info

U.S. LiggingTijdContact
ARIZONA (DE)
Mesa, DEmesa@cgaa.info
Feniks, DEphoenix@cgaa.info
Tucson, DEtucson@cgaa.info
CALIFORNIË
Berkeley, CAberkeley@cgaa.info
Culver City, CAculvercity@cgaa.info
Fresno, CAfresno@cgaa.info
Long Beach, CAlongbeach@cgaa.info
Los Angeles, CA losangeles@cgaa.info
Los Gatos, CAlosgatos@cgaa.info
2961 Michelson Dr
Irvine, CA
Email for more infonewportbeach@cgaa.info
Oakland, CAoakland@cgaa.info
Rose City Church
1801 E. Del Mar Blvd
Pasadena, CA
ma 6:30PM
Meeting on Zoom
pasadena@cgaa.info
Meetup website
Sacramento, CAsacramento@cgaa.info
San Bernardino, CAsanbernardino@cgaa.info
Outdoor park
Email for location
San Diego, CA
dinsdag 9 EEN Msandiego@cgaa.info
San Fernando, CAsanfernando@cgaa.info
San Francisco, CAsanfrancisco@cgaa.info
San Jose, CAsanjose@cgaa.info
San Mateo, CAsanmateo@cgaa.info
Santa Rosa, CAsantarosa@cgaa.info
COLORADO
Colorado Springs, COcoloradosprings@cgaa.info
Denver Metro Areadenver@cgaa.info
Fort Collins, COfortcollins@cgaa.info
CONNECTICUT (CT)
Hartford, CThartford@cgaa.info
DELAWARE
Wilmington, DEwilmingtonde@cgaa.info
DC
Del Ray Club
7611 Clarendon Rd
Bethesda, MD
On hold, email for info

Routebeschrijving
dc@cgaa.info
FLORIDA
Delray Beach, FL
Fort Lauderdale, FL
fortlauderdale@cgaa.info
Gainesville, FLgainesville@cgaa.info
Jacksonville, FLjacksonville@cgaa.info
Tampa, FLtampa@cgaa.info
GEORGIA (GA)
Athens, GAathens@cgaa.info
Atlanta, GA
Marietta, GA
atlanta@cgaa.info
Rome, GArome@cgaa.info
Savannah, GAsavannah@cgaa.info
ILLINOIS
Champaign, ILchampaign@cgaa.info
Hazelden-Betty Ford Center
Chicago, IL
chicago@cgaa.info
Granite City, ILstlouis@cgaa.info
INDIANA
Indianapolis, INindianapolis@cgaa.info
IOWA (IA)
Des Moines, IAdesmoines@cgaa.info
KANSAS (KS)
Wichita, KSwichita@cgaa.info
KENTUCKY (KY)
Louisville, KYlouisville@cgaa.info
LOUISIANA (LA)
Lafayette, LAlafayette@cgaa.info
New Orleans, LAneworleans@cgaa.info
MARYLAND (MD)
The Recovery Guild
513 Center Dr
Severna Park, MD
Meeting online
Email for info
annapolis@cgaa.info
Baltimore, MDbaltimore@cgaa.info
Del Ray Club
7611 Clarendon Rd
Bethesda, MD
On hold, email for info

Routebeschrijving
bethesda@cgaa.info
MASSACHUSETTS
Boston on Zoom
Email for directions
maandag 5 PMboston@cgaa.info
Worcester, MAworcester@cgaa.info
MICHIGAN
Beaumont Hospital
Royal Oak, MI
detroit@cgaa.info
Kalamazoo, MIkalamazoo@cgaa.info
MINNESOTA (MN)
Cavalier Club
Edina, MN
minneapolis@cgaa.info
MISSOURI (MO)
Columbia, MOcolumbia@cgaa.info
Kansas City, MOkansascity@cgaa.info
St Louis, MOstlouis@cgaa.info
NEBRASKA
Omaha, NEomaha@cgaa.info
NEVADA (NV)
Las Vegas, NVlasvegas@cgaa.info
NEW JERSEY (NJ)
Hackensack, Patterson, Newarknorthnj@cgaa.info
NEW MEXICO (NM)
Albuquerque, NMalbuquerque@cgaa.info
NEW YORK (NY)
Albany, NYalbany@cgaa.info
Central Park
Manhattan, NY
Also on Zoom
WhatsApp group has details
dinsdag
7:30 - 8:25 PM
Detailed directions
manhattan@cgaa.info
Meetup
Syracuse, NYsyracuse@cgaa.info
Locatie verschilt per seizoen
Tarrytown, NY
Email for info
zondag 6:00 PM
tarrytown@cgaa.info
NOORD CAROLINA (NC)
Charlotte, NCcharlotte@cgaa.info
Duke Wellness Center
Durham, NC
raleighdurham@cgaa.info
Greensboro, NC
Winston-Salem, NC
greensboro@cgaa.info
OHIO
Akron, OHakron@cgaa.info
Cincinnati, OHcincinnati@cgaa.info
Cleveland, OHcleveland@cgaa.info
Columbus, OHcolumbus@cgaa.info
Toledo, OHtoledo@cgaa.info
OKLAHOMA
Oklahoma City, OKokc@cgaa.info
Tulsa, OKtulsa@cgaa.info
OREGON
Eugene, OFeugene@cgaa.info
Portland, OFportland@cgaa.info
PENNSYLVANIA (PA)
Philadelphia, PAphilly@cgaa.info
PUERTO RICO (PR)
San Juan, PRsanjuan@cgaa.info
ZUID DAKOTA (SD)
Rapid City, SDrapidcity@cgaa.info
TENNESSEE (TN)
Memphis, TNmemphis@cgaa.info
Nashville, TNnashville@cgaa.info
TEXAS (TX)
Arlington, TXarlington@cgaa.info
Austin, TXaustin@cgaa.info
Dallas-Fort Worthdfw@cgaa.info
El Paso, TXelpaso@cgaa.info
Raad betreffende Recovery
303 Jackson Hill St.
Houston, TX
houston@cgaa.info
Plano, TXplano@cgaa.info
San Antonio, TXsanantonio@cgaa.info
Texarkana, TXtexarkana@cgaa.info
UTAH
Salt Lake City, UTsaltlakecity@cgaa.info
VIRGINIA (VA)
Alexandria, VAalexandria@cgaa.info
Summit House at
Thomas Jefferson UU
703 Rugby Rd
Charlottesville, VA
Email for infocville@cgaa.info
Meetup website
Richmond, VASchrijf voor meer inforichmond@cgaa.info
Virginia Beach, VAvirginiabeach@cgaa.info
WASHINGTON
Seattle, Bellevue,
Renton, WA
Email for timesseattle@cgaa.info
Tri-Cities, WAtricities@cgaa.info
WISCONSIN
Kenosha, WIkenosha@cgaa.info
Fitchburg Serenity Club
6048 McKee Rd
Fitchburg, WI
Email for info
dinsdag 6:30p.m
madison@cgaa.info
Milwaukee, WImilwaukee@cgaa.info

AustraliëTijdContact
Brisbanebrisbane@cgaa.info
202 Broadway
Sydney NSW 2008
telefoontje 0449175441 of e-mail vooruitsydney@cgaa.info

CanadaTijdContact
ALBERTA
Calgarycalgary@cgaa.info
Meetup group
Edmontonedmonton@cgaa.info
Facebook page
BC
Vancouver, BCvancouver@cgaa.info
Victoria, BCvictoria@cgaa.info
ONTARIO
Torontotoronto@cgaa.info
QUEBEC
Montreal, QCmontreal@cgaa.info

AsiaTijdContact
INDIA
Bangalore, Indiëbangalore@cgaa.info
Mumbai, Indiëmumbai@cgaa.info
PHILIPPINES
Marikina Citymarikinacity@cgaa.info

AfricaTijdContact
Cairo, Egyptcairo@cgaa.info